MEIST

Õpilasfirma Kärri on asutatud kolme ettevõtlikku neiu poolt. Meie firma ajendiks oli soov käituda keskkonnateadlikumalt ja tuua enda ellu rohkem taaskasutatavaid tooteid. Õpilastena nägime kui palju tekkis prügi, mis koosnes ühekordsest plastikust endaga eineid kaasas kandes. Sealt algas meie tee vahariide tootmiseni. 

idee algus

Idee luua õpilasfirma oli kõigil kolmel alati olemas, aga keegi meist ei suutnud leida just seda õiget ideed. Esimestel ajurünnakutel jäi kõige peale alati üks probleem – liigne ühekordne plastik. 

Sealt edasi hakkasime uurima alternatiive ning püüdsime leida sellist, mis oleks lihtsasti kasutatav ja kergesti hooldatav. Selleks ideaalseks alternatiiviks sai mesilasvahariie.

Hetkel oleme juba üle 50 inimese elu muutnud plastikuvabamaks!

Materjalid

Oma toodete tootmiseks vajalikud materjalid oleme püüdnud leida kodukoha lähedalt, et vältida liigset transportimist. 

Kärrid saavad alguse elukoha kogukonna poolt antud kangastest ja kohalikult mesinikult saadud ehedast mesilasvahast. 

Ka õige pakendi otsimise puhul püüdsime olla võimalikult keskkonnasõbralikud. Pakendiks kasutame Räpina Paberivabriku poolt toodetud jõupaberit, mis pole olnud müügiks sobilikud.

Tellimine ja saatmine

Hetkel on Kärrisid võimalik soetada meie veebilehelt, laatadelt ja Põlva kaubamajast. Tellida saab ka kirjutades meile Facebooki, Instagrami või meilile.

Tooteid saadame Eesti piires Itella Smartposti ja Omniva pakiautomaatidesse. Postikulu lisandub tootehinnale.

Küsimuste korral kirjutage meile julgelt!

Facebook

Instagram

MEIE SOTSIAALMEEDIA